Aktualności

Strona główna >

Lody wysokoproteinowe - nowość w ofercie Grand Gelato

2023-05-25

Produkt z wysoką zawartością białka to doskonała propozycja dla entuzjastów zdrowego stylu życia i alternatywa deseru dla sportowców.

Sprawne zarządzanie podstawą dynamicznego rozwoju.

2023-05-12

Mamy przyjemność poinformować, że prezes firmy Kaskat Dairy – Stanisław Franczak uzyskał tytuł laureata w plebiscycie Osobowość Roku 2022 w kategorii biznes.

Pierwsze efekty sesji zdjęciowej z zawodnikami Stali Gorzów!

2023-05-08

Lody z kompleksem prebiotycznym to doskonały pomysł na słodką przekąskę również dla sportowców

Oficjalny patent na kompleks prebiotyczny lodów Grand Gelato

2023-04-19

Mamy przyjemność poinformować, że nasz unikalny kompleks prebiotyczny, będący składnikiem lodów Grand Gelato uzyskał oficjalny patent. Jest to niezwykle ważna wiadomość dla wszystkich właścicieli obiektów, oferujących swoim gościom lody w przeróżnej postaci. Od dziś bowiem, mogą wybrać produkt o udokmentowanym działaniu, które potwierdza m.in. wybitny uczony Prof. Dr. Hab. Inż. Włodzimierz Grajek.

Wizyta Foodtrucka na stadionie gorzowskiego Stilonu

2023-04-10

Młodzieżowi piłkarze gorzowskiego Stilonu z entuzjazmem przyjęli wizytę naszego foodtruck’a na boisku treningowym, mieszczącym się na ulicy Olimpijskiej. Zawodników zachwycił smak naszych lodów z kompleksem prebiotycznym – Grand Gelato. Warto przypomnieć, że zapewniają one odpowiednią dawkę energii, wiec są doskonałym wyborem dla przyszłych gwiazd futbolu. Dodatkowo, prebiotyki w nich zawarte dbają o wsparcie odporności, dzięki czemu młodzi sportowcy, niezależnie od warunków pogodowych, będą w pełni gotowi do gry.

Darmowe zaproszenia na SweetTargi 2023

2023-03-14

Już dziś udostępniamy darmowe zaproszenia na SweetTargi 2023 w Katowicach. Aby je zdobyć, wystarczy napisać do nas wiadomość lub dołączyć do wydarzenia "11. SweetTargi z Kaskat Dairy", a skontaktujemy się z wszystkimi zainteresowanymi. Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania, a dodatkowo, odwiedzający otrzymają możliwość spróbowania jedynych w Polsce lodów z kompleksem prebiotycznym, które charakteryzują się niepowtarzalnym smakiem oraz właściwościami prozdrowotnymi.

Nasze wrażenia po wizycie na targach EXPO Sweet 2023

2023-03-01

Jako marka stawiamy na ciągły rozwój i szukanie innowacyjnych rozwiązań, w związku z czym naszej delegacji nie mogło zabraknąć na największych targach branży cukierniczej i lodziarskiej - EXPO Sweet 2023. To wielkie wydarzenie przyciągnęło licznych wystawców, oferując odwiedzającym niezapomniane wrażenia m.in. stając się areną X Lodziarskich Mistrzostw Polski.

Zawodniczki AZS AJP Gorzów Wielkopolski zapraszają na degustację naszych produktów

2023-02-28

W ramach działań związanych ze wsparciem lokalnego sportu nasz nowoczesny zakład produkcyjny na ulicy Miłej odwiedziły czołowe reprezentantki sponsorowanej przez Kaskat Dairy drużyny koszykarskiej, AZS AJP Gorzów Wielkopolski. Lindsey Allen, Chantel Horvat oraz Zoe Wadoux miały okazję spróbowania swoich sił w procesie przygotowania lodów włoskich przy wykorzystaniu naszych innowacyjnych mieszanek.

Tu podaj tekst alternatywny

Wybierz smaki
idealne dla Ciebie

Lody
z prebiotykami